VODAFONE PARKTA LOCA DENEYİMİ

İstanbul’un tam ortasında, Beşiktaş Semtinin kalbinde, muhteşem bir konumda yer alıyor Beşiktaş Klübü’nün mağbeti Vodafon Park. Temelinde aşk olan bu Studyum, 1947 yılında inşa edilen Beşiktaş İnünü Stadı’nın 2013 yılında yıkılmasından artıkdan yaklaşık iki buçuk yıl sonra kapılarını tekrardan futbol severlere açtı.

Gerek stadın yapım aşamasında gerekse stad açıldıktan sonra stadla ilgili gelişmeleri izleyen bir taraftar olarak son derece özenle yapılmış localarda maç izleme deneyimi yaşamak ve bu deneyimi paylaşmak istiyordum.

Biz bu hafta DALSAN‘nın misafirleri olarak Beşiktaş- Teleset Mobilya Akhisarspor maçını locadan izleme imkanı bulduk.

 

VIP girişi gibi Loca’ya da özel bir giriş kapısı var. Localardaki koltuk sayıları ve ebatlar farklılık gösteriyor. Yine Locanızın büyüklüğü ve konuma göre kapalı otopark hakkınız oluyor.

Her locaya özel telefon, minibar, kahve makinası sunulmuş. Size özel sunulan hostes imkanından faydalanarak kahve siparişi verebileceğiniz gibi yemek siparişi de verebiliyorsunuz.

Özel ve rahat koltuklar sizi çoğunlukla oturarak maç izlemeye teşvik ediyor. Bu da ateşli fanatizmden sizi bir nebze koparıyor bence. Ama İstanbul’un soğuk hava koşulları düşünüldüğünde Loca’daki ısıtma konforu da aklı çelmiyor değil.

Gelelim Loca’ların maliyetine. Elbette büyük şirketlerin bir nebze de misafirlerini ağırlamak için tercih ettiği Localar, 3 sezonluk satışa sunuluyor. Locaların 1 sezonluk bedeli locanın konumuna ve ebatına göre değişmekte olup   $ 35.000 ile $ 300.000 arası değişiyor.

Bu unutulmaz tecrübe için Dalsan‘a  Mavi Bavul ekibi olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

 

VODAFONE PARKTA LOCA DENEYİMİ” için 3 yorum

    1. Tamamen sizi davet eden Loca sahibine/şirkete bağlı. Bizim gittiğimiz locada sadece çay, kahve vardı ikram olarak, yemek yoktu. Ama yan locada yemek ikramı da oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir